Zalety indywidualnego kursu j. angielskiego

  • mają Państwo wpływ na tematykę kursu indywidualnego,
  • terminy, częstotliwość oraz liczbę lekcji pozostawiamy w rękach Słuchacza,
  • decydują Państwo o intensywności oraz długości kursu,
  • zajęcia mogą odbywać się w domu bądź firmie Klienta,
  • kurs można rozpocząć w dowolnym momencie (niezależnie od harmonogramu roku szkolnego),
  • organizujemy zajęcia indywidualne dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia face to face z języka angielskiego

Indywidualny kurs języka angielskiego to zajęcia face to face. Decydując się na tę formułę szkolenia, wybierają Państwo zatem kameralną atmosferę i bezpośrednią relację lektor-uczeń.

Brak obecności osób trzecich w trakcie lekcji sprzyja przełamywaniu strachu przed mówieniem w obcym języku. Umożliwia także dopasowanie tempa nauczania do predyspozycji danego Słuchacza. Wprowadzaniu i omawianiu nowych zagadnień nie towarzyszy pośpiech i konieczność zrealizowania materiału w określonym czasie, gdyż długość kursu zależy bowiem wyłącznie od potrzeb ucznia.

Od potrzeb oraz oczekiwań ucznia zależy także tematyka zajęć. W szkole Profi-Lingua dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lektorów j. angielskiego, dla których wprowadzanie słownictwa branżowego oraz przygotowywanie Słuchacza do posługiwania się językiem w sytuacjach zawodowych, nie stanowi żadnego problemu.

Kursy indywidualne są zatem świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na nauce j. specjalistycznego (np. medycznego, biznesowego czy technicznego). Z naszej oferty korzystają także Ci, którzy planują wyjazd zagranicę i zależy im na błyskawicznych efektach. Ponadto kursy indywidualne traktowane są przez Słuchaczy również jako narzędzie do uporządkowania zdobytej wcześniej wiedzy i nadrobienia ewentualnych braków.

UWAGA: pozostawiamy Państwu możliwość wyboru zajęć z polskim lektorem bądź zajęć z native speakerem.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie komfort, efektywność i profesjonalizm!

indywidualne lekcje języka angielskiego

Indywidualne lekcje języka angielskiego

Nauka języka angielskiego może wymagać czasu. Koncentrując się na mniejszych grupach prowadzący jest w stanie poświęcić więcej czasu dla każdego z uczestników. Grupy od dwóch do czterech osób oraz odpowiednio dobrane materiały do indywidualnej nauki języka angielskiego sprawiają, że nauka przebiega niezwykle efektywnie. Postępy i jakoś nauczania jest bieżąco monitorowana i sprawdzana przez prowadzącego, przez co wie jak i jak szybko może wdrażać nowy materiał. Dzięki wykorzystywaniu przez nas zaawansowanych metod uczymy praktycznej wymowy, przez co indywidualne lekcje języka angielskiego stają jeszcze bardziej efektywne.

Nowoczesne techniki multimedialne wzbogacają naszą ofertę. Do prezentacji podczas zajęć angielskiego wykorzystywany jest multimedialny rzutnik, który w świetny sposób wspomaga proces nauczania.

Nasi doświadczeni lektorzy motywują ucznia i wykorzystują różne formy nauczania, pobudzające koncentrację. Te dwa czynniki w dużym stopniu odpowiadają za sukces – a na tym właśnie skupiają się indywidualne lekcje języka angielskiego.