Intensywny kurs angielskiego Szczecin

Centrum Językowe Hello zaprasza wszystkich zainteresowanych na intensywny kurs angielskiego Szczecin. Zajęcia są dedykowane dla wszystkich osób, które w krótkim czasie chcą bardzo podszkolić dotychczasowe umiejętności posługiwania się językiem angielskim lub nauczyć się go od podstaw.

Jak wygląda intensywny kurs angielskiego Szczecin?

W odróżnieniu od kursów językowych z jednymi lub dwoma zajęciami w tygodniu, intensywny kurs angielskiego składa się z codziennych zajęć przez okres kilku tygodni. Tak mocno skondensowana nauka angielskiego polega w głównej mierze na licznych konwersacjach. To dzięki tej formie nauki, nasi kursanci w krótkim czasie przyswajają sobie umiejętność komunikatywnego porozumiewania się w języku angielskim. Poziom trudności kursu każdorazowo dostosowujemy do umiejętności jego uczestników, dzieląc kursantów na grupy podstawowe, średnio zaawansowane i zaawansowane. Liczne konwersacje, scenki sytuacyjne i odgrywanie ról, w których każdego dnia można występować.

Czy intensywny kurs angielskiego Szczecin jest dla mnie?

Zastanawiasz się nad zapisaniem na intensywny kurs języka angielskiego? Nasze Centrum Językowe jako jedno z nielicznych w Szczecinie oferuje taką możliwość.  W odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony mieszkańców, chcących szybko nauczyć się mówienia po angielsku, wprowadziliśmy taki kurs do oferty. Jest on przygotowany z myślą o tych osobach, które z powodów rodzinnych lub zawodowych, w krótkim  czasie muszą opanować język obcy.

  • Dostałeś propozycję podjęcia pracy za granicą?

Intensywny kurs angielskiego pozwoli Ci łatwo wdrożyć się w nowe obowiązki i płynnie komunikować z pracodawcą, współpracownikami oraz klientami.

  • Przeprowadzasz się za granicę?

Uczestnicząc w intensywnym kursie angielskiego w Szczecinie, nabędziesz umiejętność samodzielnego porozumiewania się w języku obcym z urzędnikami i nowymi sąsiadami.

  • Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?

Znajomość języka angielskiego jest dziś podstawą, w dążeniu do otrzymania lepszej pracy lub awansu. Nasz intensywny kurs angielskiego Szczecin przybliży Cię do wymarzonego celu.

Intensywny kurs angielskiego Szczecin da Ci nowe umiejętności

Czujesz stres, kiedy masz zabrać głos w języku angielskim? Za wszelką cenę unikasz rozmów w tym języku? Wiesz że sporo tracisz nie umiejąc lub bojąc się mówić po angielsku? Z nami możesz to wszystko zmienić. Szybciej i łatwiej niż się spodziewasz. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w przyjacielskiej i pełnej zrozumienia atmosferze. Nauka prowadzona jest przez profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem. W ciągu kilku tygodni wejdziesz na zupełnie nowy, wyższy poziom komunikacji w języku angielskim. Bez trudu będziesz rozumiał to, co się mówi do Ciebie w tym języku, będziesz również potrafił płynnie i bez problemów odpowiadać i prowadzić rozmowy. Daj sobie szansę i przekonaj się, że język angielski jest dostępny również dla Ciebie! Do tej pory zaufały nam setki klientów, dołącz do nich również Ty!

Intensywny kurs angielskiego Szczecin – co proponujemy?

Przeprowadzamy intensywne lekcje języka angielskiego, w grupach do tego przystosowanych. Nasz kurs cechują szybkość i skuteczność nauczania dzięki bezpośredniej metodzie. Uczymy szybko, z pasją, a przede wszystkim skutecznie. Potrafimy zaciekawić.

Niestandardowy intensywny kurs angielskiego w małych grupach daje świetną atmosferę. Uczymy móić, myśleć i rozumieć w języku obcym.

Oferujemy także wakacyjny kursy intensywne języka angielskiego – różnorodne metody to lekcje na dobrym poziomie.