INTENSYWNY KURS ANGIELSKIEGO

kurs-jezyka-angielskieg-szczecin

W obecnych czasach język angielski jest jednym z podstawowych wymagań pracodawcy, niezależnie od branży. Nie tylko międzynarodowe korporacje wymagają jego znajomości na poziomie komunikatywnym. Komunikowanie się w innym języku niż ojczysty to dziś bardzo ceniona umiejętność, nie tylko dla pracodawców. Umożliwia ona także nawiązywanie znajomości z osobami z zagranicy, wyjazdy na wymarzone wakacje czy na prestiżowe uczelnie niemal na całym świecie. Bez znajomości angielskiego zamykamy się również na kulturę. która w dużej mierze bazuje właśnie na tym języku.

Dobrze wiemy, że tradycyjna nauka języka obcego zajmuje dużo czasu. Dlatego chcemy Państwu zaproponować nieco bardziej nowoczesna metoda nauczania, jaką jest intensywny kurs angielskiego Szczecin, organizowany przez nasze Centrum Językowe Hello.

ZALETY INTENSYWNEGO KURSU ANGIELSKIEGO

Nasz kurs języka angielskiego przeznaczony jest dla osób, które nie znają języka lub w przeszłości uczestniczyły w kursach językowych, ale jednak z różnych względów chciałyby rozpocząć je od początku i zdobyć niezbędne umiejętności językowe. Staramy się dostosować program nauczania w ten sposób, aby odpowiadał potrzebom kursantów i dawał im szeroką wiedzę tj. niezbędne słownictwo bazowe, poprawną gramatykę, zdolności zrozumienia oraz formułowania wypowiedzi. Przygotowujemy i udostępniamy specjalne materiały przeznaczone do nauki. Intensywny kurs angielskiego Szczecin to gwarancja skuteczności również przez to, że prowadzą go lektorzy posiadający ogromne doświadczenia w efektywnym przekazywaniu wiedzy. Lektorzy przygotowują również do różnych stopni egzaminów wewnętrznych i zewnętrznych.

CO DAJE NAM ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

Jak wiadomo język angielski jest powszechnie używany, dlatego konieczna jest już znajomość nie tylko podstaw, ale również umiejętność komunikowania się. Szkoła Hello chce pomóc swoim kursantom zdobyć podstawową wiedzę z języka angielskiego, lub umożliwić kontynuację nauki języka na wyższym poziomie. Biorąc udział w kursie języka angielskiego dla dorosłych nie tylko wpływasz na swój rozwój, ale również pewniejszą przyszłość. Jeżeli marzy Ci się wyjazd za granicę na dłużej, lub po prostu chcesz podróżować bez barier, nauka angielskiego Szczecin to dobry wybór, aby czuć się swobodnie podróżując po świecie. 

Dzięki znajomości języka angielskiego wiele osób radzi sobie w życiu o wiele lepiej, niżeli w czasie, kiedy języka nie znały. W ten sposób nabieramy większej pewności siebie, która daje nam powód do podkreślenia swojej wartości, wykształcenia i posiadania wiedzy. Stajemy się bardziej samodzielni i niezależni. 

Angielski Szczecin to przede wszystkim inwestycja w siebie. Zawsze warto inwestować we własny rozwój, nawet jeśli początkowo nie wydaje się nam to konieczne. Wszystko możliwe, że dopiero za kilka lat będziemy mogli wykorzystać w praktyce nabyte umiejętności. Nie zmienia to faktu, że nauka języka angielskiego to wartościowa forma aktywności intelektualnej, która nie ma większych wad i mankamentów.