Oferta dla firm

CENTRUM JĘZYKOWE „HELLO” ma przyjemność zaoferować Państwa firmie system szkoleń z języka angielskiego lub niemieckiego w oparciu o stosowanie najnowszych materiałów i technik, które wspomagają umiejętności konwersacyjne.
Od kilku lat cieszymy się owocną współpracą z wieloma instytucjami i firmami oraz osobami indywidualnymi.
Doskonale przygotowani lektorzy, indywidualnie skrojony program zajęć oraz skuteczność przekazywania umiejętności konwersacyjnych, pozwalają nam wysunąć swoją ofertę właśnie do Państwa.
Szkolenia z języków obcych w głównej mierze opierają się na konwersacjach i aplikowaniu różnych konstrukcji potrzebnych do wypowiedzi i konstruowania zdań. Metoda jest aktywna i doskonale wpisuje się w potrzeby dzisiejszego rynku, gdzie zdolności konwersacyjne w językach obcych decydują o zdobywaniu celów biznesowych i pozyskiwaniu klientów. W tym celu stosujemy podręczniki o rewelacyjnych efektach: DIRECT METHOD FOR ENGLISH MARKET LEADER, BUSINESS ENGLISH, DIREKTES DEUTSCH, których zadaniem jest wyposażyć ucznia w niezbędny wachlarz elementarnych struktur przydatnych w rozmowach, telefonicznych, negocjacjach, podróży.