Strona główna

Co proponuje?

Czas wreszcie mówić po angielsku

Centrum językowe

Nie traktuj języka jako nauki - czerp z tego przyjemność

0
Zadowolonych uczniów
0
Zajęć w firmach i instytucjach
0
Lat nauczania i prowadzenia szkoły Językowej
0%
Skuteczności w zadawaniu egzaminów: matura, certyfikat, studia
Liczby

Moje atuty

Gwarantuję Ci, że po zastosowaniu moich sprawdzonych na przestrzeni 18 lat metod, zaczniesz mówić i zyskasz pewność siebie, nieodzowny element w komunikacji A co za mną stoi? Czego dokonałem na przestrzeni 18 lat?

Skuteczne przygotowywanie setek moich studentów do rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacji i wyjazdu zagranicę

Prowadzenie rekrutacji po angielsku dla wielu firm. Wiem jak mówić aby zdobyć wymarzoną pracę

Sklep

Zacznij uczyć się angielskiego już dziś!

Masz jakieś pytanie?

Skontaktuj się ze mną już dziś i zacznij pracować nad swoim angielskim!
Centrum językowe Hello

Totalna immersja - czuli zanurz się w języku

Maciej Kozak - Centrum Językowe Hello

O mnie

Pasjonują mnie wyprawy rowerowe, te małe i duże. Często ruszam wcześnie, by z wysokości roweru podziwiać budzący się świt. Aktywność to moje drugie imię: narty biegowe, zjazdowe, bieganie, rower, tenis, piłka nożna i trekking górski. Połykam książki w wolnej chwili, zdarza się, że piszę wiersze, lubię spędzać czas z ciekawymi ludźmi. Intryguje mnie świat, dlatego będąc człowiekiem planu, uwielbiam planować podróże po świecie. Wiem, że języki są kluczem w jego odkrywaniu, poznawaniu ludzi i miejsc, a na angielskim nie poprzestaję, dlatego jestem konsekwentny w działaniu i uczę się tak jak i Ty nowych języków. Wiem z jakimi problemami się zmagasz, gdzie napotykasz na trudności. Dlatego z własnego doświadczenia, pokażę Ci jak te bariery pokonać. Na moich lekcjach, które są totalnie odjechane, dzielę się wiedzą i ciekawostkami. Zainspiruję i zaciekawię, pomogę osiągnąć cele, nie tylko te językowe. Pogadamy o podróżach, bo lubię odkrywać mało znane miejsca, których nie namierzyły mapy Google i nie zadeptali turyści, tak jak na przykład Gruzja, gdzie na własnej skórze przekonałem się jak ważne jest porozumiewać się w języku obcym (tym razem w rosyjskim), gdy zabrakło mi paliwa w Wąwozie Darialskim na Kaukazie. W wolnych chwilach gotuję, a moje popisowe danie to gołąbki, a latem piekę wybornego drożdżowca z owocami. Lubię sobie wyznaczać cele, zmierzać przed siebie i cieszyć się małymi chwilami, na przykład, gdy biegam w Lasku Arkońskim (LA) lub gdy widzę uśmiech bliskich mi osób. A kiedyś byłem zagubiony i nie zawsze miałem taką motywację do nauki, natomiast dzięki wielu osobom, które mi pomogły, pokazały, że sumienność, determinacja i konsekwencja w działaniu, to klucz do samorozwoju – także językowego.

Centrum językowe Hello

Masz pytanie? Napisz

  Centrum językowe Hello

  Opinie zadowolonych klientów

  Bardzo polecam szkołę językową p. Macieja. Uczęszczałem na zajęcia do wielu szkół językowych w Szczecinie by porównać która jest najlepsza. Wybrałem właśnie tą. Efektywne nauczanie dostosowane do moich potrzeb (praca w korporacji) a także bardzo elastyczne godziny zajęć (nawet bardzo wcześnie rano). Serdecznie polecam.

  Marek Winnik

  Marek Winnik

  Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm

  Z przyjemnością mogę polecić tą szkołę językowa. Szkoła prowadzona przez profesjonaliste, wspaniały lingwista i człowiek. Zajęcia prowadzone z naciskiem na dialog i rozmowę w języku obcym. Przy tym ciekawie opracowany program i metodyka nauczania. POLECAM.

  Karola Joda

  Karola Joda

  Długo szukałam szkoły językowej, która skutecznie nauczy mnie swobodnie i płynnie mówić w języku angielskim. Zajęcia polegają na konwersacji z nauczycielem, a tematy lekcji są interesujące i dostosowane do wieku kursantów. Większość szkół językowych oferuje zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i maturzystów, przygotowując ich do zdania egzaminów. Szkoła HELLO pozwala zdobyć praktyczne umiejętności, na których najbardziej mi zależało.

  Karolina Bołzan

  Karolina Bołzan