Lekcje on-line

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na świecie stawia przed szkołą nowe wyzwania edukacyjne i konieczność zorganizowania nauczania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nauczyciele i uczniowie potrzebują dziś łatwych w obsłudze, ale zaawansowanych funkcjonalnie rozwiązań cyfrowych, dzięki którym nauczanie może być skuteczniejsze i łatwiejsze, a nauka przyjemniejsza i bardziej motywująca. Dzisiejsza szkoła oczekuje narzędzi cyfrowych, pozwalających nauczycielom szybko diagnozować potrzeby uczniów, sprawnie przygotowywać ciekawe lekcje, skutecznie uczyć i testować, a także motywować i wspierać zapamiętywanie.

Zastąpienie drukowanego podręcznika takim samym, tylko wyświetlanym na ekranie komputera nie zmieni jakości edukacji zdalnej. Konieczne jest włączenie w ten proces interaktywnych narzędzi i platform internetowych umożliwiających prowadzenie wartościowych lekcji online i wykonywanie pracy domowej z natychmiastową informacją zwrotną. Interaktywny podręcznik w formie elektronicznej zmotywuje uczniów do pracy na lekcji, a samosprawdzające się zadania domowe na platformie internetowej pozwolą im osiągać lepsze wyniki na testach i egzaminach. Nauczyciel wyposażony w takie narzędzia zyskuje nie tylko nowe motywatory, ale także zupełnie nowe możliwości planowania lekcji, na której więcej czasu można poświęcić na swobodną praktykę materiału językowego.

Angielski dla firm online. Czy to w ogóle działa?


Najwygodniejszą i najbardziej elastyczną formą nauki angielskiego są zajęcia online. To rozwiązanie sprawdza się przy osobach prywatnych, ale także (a może przede wszystkim!) jako rozwiązanie biznesowe. Nauka przez internet to idealna metoda dla firm, które mają oddziały w różnych lokalizacjach, których pracownicy działają mobilnie, bądź korzystają z home office. Dodatkowo szkoły językowe online zapewniają dostęp do odpowiedniej liczby lektorów w każdej lokalizacji (w tym native speakerów).

Najważniejszym aspektem z punktu widzenia pracodawcy jest to, że szkoła online jest jednym dostawcą, który zapewni usługę kursu językowego w każdej lokalizacji. Firma nie musi podejmować współpracy z kilkoma szkołami dla każdego oddziału. Wszyscy pracownicy mają zapewnioną naukę na tym samym, wysokim poziomie. Jest to najwygodniejsza opcja również ze względu na rozliczenie – zbiorcze za wszystkich pracowników firmy.

Co daje nauka online?

  • brak ograniczenia lokalizacyjnego – w zajęciach można wziąć udział z dowolnego miejsca
  • oszczędność czasu – pracownicy nie muszą nigdzie dojeżdżać
  • oszczędność miejsca – firma nie musi wydzielać w biurze sali na zajęcia
  • wysoką jakość nauki – najlepsi lektorzy z całego świata
  • oszczędność pieniędzy – firma nie inwestuje w dodatkowe materiały do nauki

Wpisy na blogu

Szkoła językowa

O Tobie

No dobra, bez owijania w bawełnę czyli jak to mówią No beating about the bush, let’s get down to work or business jak to mawiają..

Czytaj więcej
Szkoła językowa

O szkole

Centrum Językowe Hello, ale co było przedtem ? 17 lat temu zacząłem po raz pierwszy pracę w szkole. Tak, tak, zgadza się. Mam za sobą

Czytaj więcej