Rekomendacje

Opinie zadowolonych klientów

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Szkoła godna polecenia. Lekcja angielskiego z p. Maciejem to jak spotkanie w kawiarni z dobrym kolegą, konwersacja od początku do końca prowadzona w języku angielskim plus do tego elementy gramatyki. Luźna atmosfera, różnorodna tematyka- czasem zbaczamy z toru i dyskutujemy po prostu o życiu. Ciekawy człowiek i takie są jego lekcje.

Alicja Pińska

Alicja Pińska

Poziom nauczania języka angielskiego w Centrum Językowym HELLO jest rewelacyjny. Sposób prowadzenia zajęć przerósł moje oczekiwania. Pan Maciej Kozak okazał się nie tylko świetnym nauczycielem języka angielskiego, ale również (za co mu bardzo dziękuję) wielkim motywatorem do działania w innych dziedzinach życia. Jego optymizm, wiedza, i wiara w drugiego człowieka daje potężnego przysłowiowego „kopa” co jest równie ważne właśnie w nauce języków obcych (i nie tylko).

Uważam, że wybór Centrum Językowego HELLO był moim strzałem w „10” i z pełną świadomością rekomenduję i polecam wszystkim zajęcia w tej właśnie szkole.

Łukasz Osiński

DYREKTOR DS. KONTRAKTÓW w firmie Konsbud Drewno Klejone
Łukasz Osiński

Długo szukałam szkoły językowej, która skutecznie nauczy mnie swobodnie i płynnie mówić w języku angielskim. Zajęcia polegają na konwersacji z nauczycielem, a tematy lekcji są interesujące i dostosowane do wieku kursantów. Większość szkół językowych oferuje zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i maturzystów, przygotowując ich do zdania egzaminów. Szkoła HELLO pozwala zdobyć praktyczne umiejętności, na których najbardziej mi zależało.

Karolina Bołzan

Karolina Bołzan

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm

Z przyjemnością mogę polecić tą szkołę językowa. Szkoła prowadzona przez profesjonaliste, wspaniały lingwista i człowiek. Zajęcia prowadzone z naciskiem na dialog i rozmowę w języku obcym. Przy tym ciekawie opracowany program i metodyka nauczania. POLECAM.

Karola Joda

Karola Joda

Bardzo polecam szkołę językową p. Macieja. Uczęszczałem na zajęcia do wielu szkół językowych w Szczecinie by porównać która jest najlepsza. Wybrałem właśnie tą. Efektywne nauczanie dostosowane do moich potrzeb (praca w korporacji) a także bardzo elastyczne godziny zajęć (nawet bardzo wcześnie rano). Serdecznie polecam.

Marek Winnik

Marek Winnik